to może być
adres Twojej firmy
ul. Św. Jerzego 1A
50-518 Wrocław
Masz pytania? Jak to działa? Zadzwoń!
71 363 63 13, 501 518 705

Twoje biuro, Twój sekretariat

Wirtualne biuro Verdena to nie tylko adres do rejestracji i korespondencji Twojej firmy we Wrocławiu, to również szeroki wachlarz fachowych usług biurowo-administracyjnych, między innymi:

  • doradztwo gospodarcze
  • drukowanie, skanowanie, przepisywanie
  • przygotowanie pism urzędowych
  • przygotowanie druków i wniosków
  • obsługa Twoich klientów
  • fakturowanie

i wiele więcej.

 

Ponadto nasze biuro oferuje Ci usługi rachunkowe.

 

W jednym miejscu możesz powierzyć całościową obsługę Twojej firmy. My zajmiemy się porządkowaniem, przechowywaniem, przepływem dokumentów. Określasz swoje wymagania i dzięki stałemu dostępowi do panelu klienta jesteś ze wszystkim na bieżąco.

Nasze usługi księgowe to połączenie stacjonarnego biura rachunkowego z księgowością internetową.

 

Dla rozpoczynających działalność

Załatwimy za Ciebie formalności związane z rejestracją działalności gospodarczej (w jeden dzień i w ramach abonamentu), zajmiemy się kontaktami z urzędami (ZUS, Urząd Skarbowy), zapewnimy usługi księgowe, prawne oraz usługi rachunkowe.

 

 

Bez ponoszenia kosztów związanych z prowadzeniem biura (wynajmu lokalu, zakupu sprzętu, zatrudniania odpowiednich pracowników) masz do dyspozycji wszelkie zalety posiadania profesjonalnej obsługi biurowej. Sam decydujesz, co jest najbardziej potrzebne w procesie zarządzania Twoją firmą. Wybierasz, czy w danej chwili potrzebujesz telefonistki, fakturzystki czy sekretarki, która zajmie się Twoimi dokumentami, klietami, telefonami.

 

Zobacz cennik i wybierz usługi dla Ciebie

Jeżeli nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz, zadzwoń, napisz, stworzymy specjalną ofertę dla Ciebie. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów i w każdej chwili możemy poszerzać naszą ofertę w zależności od potrzeb.